Veľkosti na stránke sú uvádzané podľa UK- Britského číslovania. Tabuľka veľkosti je všeobecná. Na stránke uvedené produkty sa môžu veľkostne líšiť v závislosti od výrobcu.

Veľkosti pánskeho oblečenia

Medzinárodné

Hrudník (palce)

Hrudník(cm)

Pás (palce)

Pás (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Veľkosti pánskej obuvi podľa značky
Britská veľkosťVeľkosti USAVšeobecná európskaAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Veľkosti dámskeho oblečenia
UKMedzinárodnéHrudník(palce)Hrudník(cm)Pás(palce)Pás(cm)Boky(palce)Boky(cm)
62XS (XX Small)307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
 
Veľkosti dámskej obuvi podľa značky
Britská veľkosťVeľkosti USAVšeobecná európskaAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Veľkosti detského a dojčenského oblečenia
Britská chlapčenská veľkosťVek chlapcaBritské dievčenské veľkostiVek dievčaťa
XXSB5-6 rok.XXSG5-6 rok.
XSB6-7 rok.XSG6-7 rok.
SB7-8 rok.SG7-8 rok.
MB9-10 rok.MG9-10 rok.
LB11-12 rok.LG11-12 rok.
XLB13 rok.XLG13 rok.